DESIGN

Najlepiej na świecie zaprojektowana butelka do picia wody
h-eco

Używaj odpowiedniej butelki na wodę

Cenimy sobie dobre wzornictwo, zdrowie i zrównoważony styl życia. Bazując na tych wartościach zaprojektowaliśmy butelki, specjalnie do picia wody. Naszą misją jest poprawa sposobu w jaki pijemy wodę.
Z dobrej butelki na wodę będziesz pić jej więcej. Pamiętaj, że to nie tylko pojemnik - picie wody powinno być wygodne i przyjemne.

Butelka na wodę ze szkła borokrzemowego

Tymczasem łyk wody może sprawić wielką satysfakcję.

Sekret tkwi w stworzeniu odpowiedniej atmosfery dla tej czynności.
Jednym ze sposobów zwiększenia przyjemności z ​ picia wody jest inwestycja w odpowiednią butelkę. Pozwala to niezwykle zwiększyć przyjemność, jaką czerpiemy z tej codziennej czynności.
Na szczęście, na rynku jest dostępny szereg wielorazowych butelek na wodę. Unikalną rzeczą, która charakteryzuje nasze butelki jest ich specjalny projekt i wykonanie przeznaczone do spożywania wody. Są one dla niej stworzone, a nie tylko ją zawierają.

Nasze butelki to zdrowie i ekologia

Konstrukcja wykonana jest tak, że wylot butelki idealnie pasuje do ust, a jej kształt zapewnia najlepszy możliwy przepływ wody. Nasze butelki można myć w zmywarce, co jest rzadko spotykane w przypadku plastikowych butelek z zakrętkami. W naszych butelkach nie ma miejsca na bakterie, które mogą się łatwo zbierać na ich brzegach np. butelki nie mają narożników lub krawędzi, które mogą być siedliskiem bakterii.

Stay Hydrated!