Motywujemy do życia
w bardziej zrównoważony
sposób – w zgodzie
ze sobą i naturą.

Naszą misją jest wspieranie ludzi w podejmowaniu lepszych wyborów. Zrównoważonych, przyjaznych środowisku, dobrych dla ciała i ducha. Chcemy, aby nasze produkty towarzyszyły Ci w codziennym życiu i były zapowiedzią lepszego jutra.

ciało

Ciało jest świątynią. Mamy tylko jedno na całe życie, dlatego w mojejbutelce wierzymy, że trzeba je stawiać na pierwszym miejscu. Jeśli do kwestii zdrowia podchodzisz holistycznie i szanujesz swoje ciało, to jesteś w dobrym miejscu. Ty dbasz o odpowiednie nawadnianie i pielęgnację organizmu, a my o to, aby produkty, których używasz nie zawierały toksycznych dla Ciebie substancji.

natura

Ziemia to nasz jedyny dom. Doceniamy piękno natury i chcemy żyć z nią w zgodzie. To ona napędza nas do działania i daje energię do życia na każdy dzień. Wszystko co możemy zrobić w zamian, to nie przyczyniać się do jej niszczenia – i to właśnie robimy. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska, ograniczają zużycie CO2, oraz wspierają ideę życia lesswaste i zerowaste. Jednorazowe naczynia? Podziękujemy!

równowaga

W mojejbutelce uważamy, że w życiu najważniejsza jest równowaga. Ciała i duszy. Człowieka i natury. Pracy i relaksu. Moglibyśmy jeszcze tak długo wymieniać. Chcemy, aby nasze produkty wspierały Cię w codzienności. Mają być zgodne z Twoim sumieniem i stylem życia, jednocześnie być funkcjonalne i estetyczne. Niezależnie czy ćwiczysz jogę w parku, stoisz w korku lub pracujesz w domu – produkty wielorazowego użytku będą Twoim najlepszym wsparciem.

energia

Emanuj energię, którą chcesz przyciągać – to nasze motto. Żyjemy w zgodzie z naturą i ciałem, dbając o siebie oraz swoje otoczenie. Wierzymy w to, że dla dobrych, pozytywnych ludzi los jest łaskawszy. Dlatego bardzo ważne są dla nas działania w stronę ochrony środowiska i poprawy kondycji Ziemi. Dbamy o to, żeby starannie wyselekcjonowane produkty dostępne w naszym sklepie były funkcjonalne, trwałe i służyły przez wiele lat.