Wyświetlanie wszystkich wyników: 6


Czy warto inwestować w filtr do wody?

A czy warto inwestować we własne zdrowie? Odpowiedzi chyba nie trzeba nikomu udzielać.

W dobie wszechobecnych zanieczyszczeń, galopującego rozwoju przemysłu (a co za tym idzie skażenia odpadami), należy zachować świadomość, że miejskie oczyszczalnie ścieków to nie wszystko.

Nie warto kwestii zdrowia pozostawiać innym. Wszelkie komunalne zabezpieczenia, choć oczywiście skuteczne, mogą w każdej chwili zawieść, np. w wyniku awarii.

Dlatego warto być w tym aspekcie samowystarczalnym. Aby zadbać o stan swojej wody i czystość koniecznie zaopatrz swoje gospodarstwo domowe w odpowiedni filtr do wody.

Jakie korzyści daje filtrowanie wody?

Dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów filtrowania wody, takich jak nakranowy filtr do wody, bardzo łatwo poprawisz nie tylko jej smak.

Zdobędziesz gwarancję, że twoja woda nadaje się do picia od razu po nalaniu do szklanki. Przez całą dobę masz dostęp do czystego źródła wody pitnej najwyższej jakości.

Filtry nakranowe usuwają z wody ponad 99% bakterii i 99% wirusów. Ponadto stanowią barierę dla pierwotniaków, glonów, grzybów oraz skażeń nieorganicznych takich jak mikroplastik i inne mikrocząsteczki.

Filtry doskonale poradzą sobie także z zanieczyszczeniami komunalnymi i przemysłowo – rolniczymi takimi jak pozostałości leków, hormonów czy nawozów sztucznych, które mogą przeniknąć do wody.

Jaki filtr nakranowy wybrać?

Należy kierować się tu najwyższą jakością zaoferowaną rzez producenta. Najlepszą opinie na rynku posiadają filtry wykonane w technologi szwajcarskiej, tzw. Swiss Made.

Tylko bowiem używając filtrów o udokumentowanym pochodzeniu możemy być pewni, że spełnią one swoja rolę.

W przypadku doboru filtra nakranowego warto przyjrzeć się zawsze temu, by pasował on na możliwie jak największą ilość różnych kranów.

Dzięki temu nabędziemy przedmiot na lata, który będzie mógł być z powodzeniem stosowany także w przypadku ewentualnej wymiany naszego kranu kuchennego na inny, o innej średnicy wylewki.

Kupno tego typu filtra jest niewątpliwie wyrazem rozsądku i dbałości o zdrowie własne i swoich najbliższych.

Jeżeli interesuję cię coś co będziesz mógł zabrać ze sobą to polecam butelki filtrujące.