Wyświetlanie 1–18 z 40 wyników


Marzysz o kubku do kawy, który dotrzyma Ci kroku?

Jeśli nie wyobrażasz sobie aktywnego dnia bez kubka (lub kubków) ulubionej kawy i herbaty, to pomyśl, ile jednorazowych naczyń zużywasz w ciągu jednego dnia, będąc poza domem.

Teraz pomnóż to razy 5 dni tygodnia, 4 tygodnie miesiąca i 12 miesięcy roku – czy nie przeraża Cię generowana w ten sposób ilość odpadów, które zaśmiecają naszą planetę?

A czy jednorazowe kubeczki nie są zwyczajnie niepraktyczne? Czy kawa i herbata z ulubionego kubka nie pachną i nie smakują najlepiej?

Ciesz się swoim ciepłym napojem bez wyrzutów sumienia, wybierając ekologiczne kubki do kawy dostępne w naszej ofercie. Jak myślisz – dlaczego uważamy, że są EKO?

Ekologiczne kubki do kawy to kubki, które służą latami

Nie wyrzucasz, nie generujesz odpadów. Stawiasz na jakość, cieszysz się swoim produktem latami. To prosta zależność, dzięki której nasze kubki ze stali nierdzewnej mogą być naprawdę ekologiczne.

To rozwiązanie, na którym obie strony zyskują: planeta jest wolna od plastikowych kubeczków, a Ty cieszysz się idealną temperaturą, smakiem i aromatem ulubionego naparu każdego dnia, bez kompromisów!

Ekologiczne kubki do kawy to kubki biodegradowalne

Eko kubki do kawy to nie tylko kubki termiczne, ale również klasyczne kubeczki, które idealnie sprawdzają się w podróży i na każdym kroku Twojej codziennej aktywności.

Określenie EKO zawdzięczają przede wszystkim materiałowi, z którego zostały wykonane. Jeśli podlega on recyklingowi, to jest ekologiczny. Jeśli podlega biodgradacji, to również jest ekologiczny.

Sięgnij więc po wyjątkowe ekologiczne kubki do kawy z bambusa czy łusek ryżu. Będziesz zaskoczony ich trwałością i walorami praktycznymi!

Nie musisz godzić się na niewygodne kompromisy!

Ekologiczny kubek do kawy kojarzy Ci się z przeciekającym, rozpadającym w dłoniach naczyniem o nijakim wyglądzie? Nic bardziej mylnego!

Eko kubek może zachwycać designem, trwałością i funkcjonalnością. Dodatki w postaci nienagrzewających się uchwytów i szczelnych nakrętek sprawiają, że nasze ekologiczne kubki do kawy są również wygodne w użyciu, a ich wygląd pozwala bez trudu wyróżnić się z tłumu!