Ekologiczne słomki wielokrotnego użycia wykonane z materiałów przyjaznych środowisku 🌍

Więcej...

Ekologiczne słomki wielokrotnego użytku

Słomki wielorazowe to kwintesencja ekologicznego stylu życia. Są nie tylko doskonałą alternatywą dla ich plastikowych, jednorazowych odpowiedników, ale stanowią także modny gadżet. To „must have” nadchodzących sezonów. Dlaczego? Bo są ładne i praktyczne, a przede wszystkim wpisują się w styl życia oparty na filozofii „zero waste”. Mając je zawsze pod ręką można bez wyrzutów sumienia i troski o środowisko raczyć się wodą z cytryną, ulubionym drinkiem lub mrożoną kawą.

Słomki bambusowe

Przedmioty wykonane z bambusa mają wiele zalet. Jedną z nich jest to, że wnoszą do naszego życia powiew egzotycznych wakacji i mnóstwo słońca. Słomki bambusowe też mają tę moc! Każda z nich jest niepowtarzalna, bo są robione ręcznie. Zastępując nimi szkodliwy, nieestetyczny i mało wyszukany plastik, oddajemy przysługę nie tylko środowisku, ale także lokalnym społecznościom w krajach azjatyckich. Bo bambus rośnie tylko tam, gdzie jest ciepło – w tropikach. Być może dlatego tak bardzo kojarzy się z miękkim piaskiem, wygodnym hamakiem i szumem fal. I pysznym drinkiem ze słomką – bambusową, oczywiście.

Słomki szklane

Szukasz słomki do napojów, która jest zarówno estetyczna, higieniczna, jak i ekologiczna? Trudno wyobrazić sobie inny wybór niż szkło. To w końcu jeden z najbardziej ekologicznych materiałów na świecie. Można poddawać go recyklingowi nieskończoną ilość razy i nie zawiera szkodliwych substancji. Słomki szklane są niezwykle estetyczne i pięknie komponują się z każdym ulubionym napojem. Ale nie tylko miłośnicy instagramowych kompozycji będą zachwyceni. Takie słomki są po prostu bardzo praktyczne, trwałe i łatwo utrzymać je w czystości (można je myć w zmywarce). I bez obaw mogą z nich korzystać dzieci.

Słomki stalowe

Słomki stalowe to już prawie klasyka gatunku. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim długość użytkowania – słomki metalowe to zakup na lata. Wysoka jakość stali nierdzewnej daje gwarancję długowieczności. Ale jest w nich coś jeszcze. Coś, czego nie można pominąć. To niezwykła elegancja, z jaką prezentują się na każdym przyjęciu. Sprawdzą się idealnie na klubowej imprezie czy bardziej oficjalnym przyjęciu koktajlowym. Dzięki temu, że są uniwersalne i ponadczasowe, sprawiają, że najwięksi sceptycy porzucają plastikowe słomki na rzecz tych, wielorazowego użytku.

Mniej...

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników